Veselý blog

Vítejte a nezpomeňte něco zapsat do návštěvní knihy. Doufám, že se budete dobře bavit !

Příhody apod.

xD xD xD

Posledni komentare
12.04.2008 17:48:13: Ježiši to je trpáááááááááárna jak hrom!!!To je ujetéé ani směšné to neni......to je teda veselý blog...
20.10.2007 14:12:36: heej, tak tohle neni moznysmiley${1} to jsem z toho vysmata..smiley${1}smiley${1}
29.08.2007 22:01:47: počkej.. to je jako fakt? ono todlensto opravdu vytiskli??? Tak to je "hard core" XD XD XD XD Twe to...
 

Poslední dva příběhy sou dost hustý ! xD

Měla k nám včera nečekaně přijít návštěva, v ledničce vymeteno, i poslala jsem svého muže do Tesca nakoupit. Povídám: "Drahý, v kuchyni máš lísteček, co máš koupit," a šla jsem si po svém. Sedl do auta, odjel a za 15 minut telefon. "Prosím tě, jak mám koupit 250 gramů hladké mouky?" Místo lístku s nákupem – velkým jako kráva – mi sebral recept na buchtu, který jsem měla položený u počítače, a jel podle toho nakupovat.

Mě pobavil, když mi "ukradl" ve sprše peelingový sprchový gel (byl línej si dojít pro svůj) a povídá: Prosím tě, jak to tady máš dlouho? Dyť je v tom nějakej písek, nebo co. To je zkažený, ne?

Příhoda z chatu (napsáno bez předsudků)

Prolog
Karel je asi třicetiletý muž. Nedávno dostal novou práci. Má ji rád, až na jednu věc. Jeho šéf je tlustý, plešatý, starý, upocený chlap, který se baví sekýrováním ostatních. Z práce tedy Karel přichází vyčerpaný, utahaný a naštvaný. Známost ještě nemá, a proto si svůj vztek léčí na chatu. Toto je pravdivý a necenzurovaný záznam z jednoho jeho rozhovoru.

 Z toho fakt nemůžu xD xD xD

Posledni komentare
26.07.2007 22:34:14: smiley${1}
 
Ahoooj!Vítejte na mém blogu.