Veselý blog

Vítejte a nezpomeňte něco zapsat do návštěvní knihy. Doufám, že se budete dobře bavit !

Vtipné texty

Super horoskop !

Vodnář Jsi vynalézavý a právě proto to chceš daleko dotáhnout. Hodně lžeš, dopouštíš se stále stejných chyb, protože jsi neuvěřitelně hloupý. Nikdo tě nemá rád a lidé tě nemohou ani vystát.

 

Ryby Máš živou fantazii - často si myslíš, že tě sleduje CIA nebo KGB. Máš mimořádně malý vliv na své přátele a známé, často si stěžují, že v jednom kuse demonstruješ svoji sílu. Trpíš komplexem méněcennosti a v podstatě jsi kus hovada.

Beran Máš pionýrského ducha a o ostatních lidech si myslíš, že jsou ovce. Často zahanbuješ ostatní, jsi netrpělivý a podceňuješ jejich rady. Neznáš nic jiného, než pořád nasírat každého ve svém okolí.

Býk Jsi praktický a vytrvalý. Máš povahu buldoka a strašně moc pracuješ,i zadarmo.Většina lidí si o tobě myslí, že jsi tvrdohlavý osel. Při rozhovoru hodně slintáš a prskáš, páchnou ti ústa.

Blíženci Jsi bystrý a inteligentní. Hodně lidí tě miluje, to proto, že jsi bisexuál. Máš sklony požadovat hodně téměř zadarmo. Spropitné, co dáváš v restauracích, nestojí za nic, jsi pokrytecký lakomec.

Rak Máš hodně empatie a porozumění pro problémy jiných lidí, takže jsi otravný vůl... Důležité věci stále odkládáš na později, díky čemuž žiješ na podporách a celý tvůj život stojí za hovno.

Lev Myslíš si, že jsi rozený vůdce. Ostatní si o tobě myslí, že jsi idiot. Většina Lvů jsou násilní provokatéři. Jsi namyšlený a nesneseš upřímnou kritiku, tvoje arogance je do nebe volající.

Panna Ty jsi ten logický typ, co nesnáší nepořádek. Tvoje malicherné puntičkářství vyvádí z rovnováhy všechny tvé přátele a kolegy. Jsi chladný, nemáš city,miluješ jen z rozumu. Z Panen se stávají dobří politici a provozovatelé veřejných domů.

Váhy Jsi umělecký typ - to proto, že se neumíš vyrovnat se skutečným světem. Jestli jsi chlap, tak jsi určitě střelenej . Tvoje šance získat dobrou práci nebo hodně peněz jsou někde mezi nulou a minus pěti miliony. Většina žen ve znamení Vah jsou podvyživené neduživky. Každý člověk narozený ve znamení Vah by měl jednou měsíčně navštívit psychiatra.

Štír Nespolehlivý a zrůdně mazaný. Vrchol dosáhneš jen díky tomu, že nemáš v sobě ani gram morálky. Jsi ten největší špinavec v celém zvířetníku,ale díky bohu většinu štírů ještě včas odchytají a umístí do blázinců...

Střelec Jsi nadšený optimista. Tvrdohlavě se spoléháš na štěstí, ale to jedině proto, že ti chybí i jen náznak talentu. Většina Střelců jsou alkoholici a ostatním lidem jsou jenom pro srandu. Hodně jich najdete na hřbitově,protože se brzy upijí k smrti ...

Kozoroh Jsi konzervativní a z rizika se vždycky posereš. V podstatě jsi bezcharakterní spekulantský prase. Nikdy se nikdo důležitý v tomto znamení nenarodil - kromě Arnolda Benedikta. Naštěstí je většina Kozorohů sexuálně frigidních ...

Žádné komentáře
 
Ahoooj!Vítejte na mém blogu.