Veselý blog

Vítejte a nezpomeňte něco zapsat do návštěvní knihy. Doufám, že se budete dobře bavit !

Návody

Pravidla mluvení v práci xD

Tak z tohohle fakt nemůžu xD Dejte si zobrazit celej článek.

A teď překlad:

ASUS
Od několika úředníků, kteří navštívili naši ostravskou kancelář se doneslo naší pozornosti, že čeští zaměstnanci běžně používají nadávky. Takové chování, které navíc porušuje naši politiku, je vysoce neprofesionální a uráží návštěvníky i zaměstnance. Veškerý personál se bude neprodleně řídit následujícími pravidly:

01. Slova jako "kurva, kokot, do piče" a jiné podobné výrazy nebudou tolerovány a nebudou používány ani pro zdůraznění dramatického efektu, bez ohledu na to jak vášnivá může být diskuze.

02.Nebudete říkat "zkurvil", když někdo udělá chybu nebo "srali na mně" pokud uvidíte, že je někdo kárán, nebo "hovno", když byla udělána velká chyba. Veškeré tvary odvozené od sloves "srát" a "jebat" jsou v našem prostředí naprosto nevhodné a nepřípustné.

03.Žádný vedoucí projektu, ředitel sekce nebo administrátor nebude za žádných okolností nazýván jako "kurva šikmooká, kokot, buzerant nebo hajzl".

04.Pokud je někdo nerozhodný, nebude označován jako "sráč" a ani osoby s nedostatkem iniciativy nebudou označovány jako "chuj".

05.Neobvyklé nebo kreativní myšlenky nabízené managementem nebudou nazývány "kokotiny".

06.Neříkejte "poser se" pokud je někdo neodbytný; neříkejte navíc "vymrd" pokud kolega prochází složitou situací. Dále nesmíte říkat "dojebali sme to" (s odvoláním na bod 2) ani "na toto jebeme" pokud se záležitost stane příliš složitou.

07.Pokud žádáte někoho, aby vás nechal být, nesmíte říct "jdi do piče" ani nesmíte nahradit "Mohu vám pomoci" výrazem "co do piče chceš?".

08.Za žádných okolností nesmíte nazývat vaše starší průmyslové partnery "zkurvený dodavatel".

09.Neříkejte "jdete do pice s tou kokotinou", když je vám prezentován významný projekt ani nikdy neodpovídejte "jsi se asi posral", když je požadována vaše spolupráce.

10.Nikdy byste neměli nazývat zástupce partnera "jebnutý čůrák nebo zkurvený hajzl".

11.A na konec, ale neméně důležitá věc - po přečtení této poznámky, prosím neříkejte "polibte mi prdel"! Prostě se podle toho náležitě zařiďte.

Děkuji Vám
Poslední komentáře
30.10.2008 21:11:52: :) neverim z tej stupnice teplot, a aj toto je super :)strasne som sa nasmiala dakujem ze si spravil...
 
Ahoooj!Vítejte na mém blogu.